Hakkımızda
Commodore Silah 2010 yılında kurulmuş, 2012 yılında ihracat payındaki ve büyüme oranlarındaki artışın bir sonucu olarak Limited Şirket ünvanını almış, bu gün itibariyle av tüfeği ve yan sanayi üretiminin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren nadir kuruluşlardan biridir.
Yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesinin ışığında yaratıcılığı ticari ustalıkla birleştiren Commodore Silah, inovatif yatırımlarına devam ederek hedefini daima yüksek tutmaktadır. Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek gelişmeleri işine entegre eden her biri kendi alanında uzman çalışanları ile Commodore Silah yaptığı başarılı ihracatlar ile markasını tüm Dünya’ya tanıtmaktadır. Atölye çalışmaları mümkün olan en hassas düzeyde yapılmakta olup,atölyeden çıkan her tüfek ve montaj kullanıcısının hiçbir ek test yapmasına gerek bırakmamaktadır. Commodore Silah’ın aynı zamanda büyük av meraklısı avcı olması,kullanılan ekipmanlar ve yeterlilikleri konusunda müşteri ve dostlarına ek bir avantaj sağlamaktadır. Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek gelişmeleri işine entegre eden her biri kendi alanında uzman çalışanları ile Commodore Silah yaptığı başarılı ihracatlar ile markasını tüm Dünya’ya tanıtmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sektörün ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Tüm Dünyada Commodore markasını tercih eden askeri birlikler, emniyet güçleri, havacılık şirketleri ve sivil kullanıcılar için; seri başı, nitelikli ürünler üretmek, Satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak Türk ürünlerinin bilinirliği, kullanım oranını ve rekabet gücünü arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Hafif silah üretiminde lider firma olarak, savunma sanayiinde Dünya’nın en değerli markalarından biri olmak; Bu hedefte yenilikçi üretim tekniklerimizi ve üretim kapasitemizi gün geçtikçe geliştirmektir.
GÜVENİLİRLİK
Commodore Silah olarak üretimini yaptığımız tüm av tüfeklerimiz standartlara uygun olarak kendi alanlarında uzman çalışanlarımız tarafından titizlikle ve gerekli tüm testlerden geçirilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Commodore Silah olarak için güvenilirlik her şeyin üzerindedir.
KALİTE
Kalitemizi en üst seviyede tutarak tüm çalışmalarımızı mümkün olan en hassas düzeyde ve titizlikle yapmaktayız. Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimizi kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Av tüfeği üretiminde Dünyanın lider markalarından biri olmamız kaliteye ne kadar önem verdiğimizi doğrular niteliktedir.
TEKNİK DESTEK
Commodore Silah üretimini yaptığı tüm ürünleri çok titiz bir çalışma sonucunda sizlerle buluşturur. Standartlara uygun tüm ürünlerimiz en üst seviyede kalite ile üretim bandımızdan çıkar. Bunun neticesinde üretimini yaptığımız ürünlerimizin her zaman arkasındayız.